У Хмельницькому центрі соціальної підтримки та адаптації хочуть встановити дитячий майданчик.

606

 Дитячий майданчик для соціального готелю. Центр соціальної підтримки та адаптації змагається у конкурсі Громадських ініціатив. 2017-го там відкрили відділення соціального гуртожитку. На вулиці Житецького, 22 тимчасово проживають сім’їпереселенці та родини, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 Яна Смірнова все життя проживала у Луганській області. Та три роки тому через війну переїхала до Хмельницького. Із собою забрала чотирьох дітей. ЇЇ новим будинком став соціальний гуртожиток на вулиці Житецького, 22. Тут в неї окрема кімната. Жінку влаштовує і приміщення, і сусіди. Єдине, чого дійсно не вистачає – дитячого майданчику.

 Нині у соціальному готелі активно триває будівництво. Вже незабаром в експлуатацію здадуть ще один корпус. Відтак, кількість мешканців значно збільшиться. Тому усі переконані, ігрова зона вкрай необхідна. Вона допоможе діткам адаптуватися, відновлювати фізичне та психологічне здоров’я, і, звісно, отримувати гарний настрій після активного дозвілля.

 Аби майданчик таки з’явився – подали проєкт на конкурс Громадських ініціатив. Містян просять проголосувати та підтримати їхню ініціативу. Кажуть, за допомогою ніколи би не звернулися, якщо хоча якийсь майданчик був у цьому районі.

 Керівник готелю каже, за 95 тисяч зможуть придбати хороший ігровий дитячий комплекс. Також у цю вартість вже прорахували доставку та встановлення всіх елементів.