У Хмельницькому хочуть створити студію аудіовізуального мистецтва

184

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Вміти якісно фотографувати та знімати відео. На конкурс бюджету участі подали проєкт, націлений допомогти дітям опанувати тонкощі аудіовізуального мистецтва. Його загальна вартість – 150 тисяч гривень. За ці кошти хочуть придбати техніку, яка допоможе розкривати дитячі таланти.

Якісні світлини та навики відеомистецтва. Викладач фотогуртка при Палаці творчості дітей та юнацтва Сергій Успаленко написав і подав проєкт на міський конкурс Бюджет участі. Він хоче створити студію аудіовізуальних мистецтв. Завдяки ній діти навчатимуться азам відеозйомки кіно та анімаційних фільмів з їх обробкою та монтажам. Для його реалізації хочуть виграти 150 тисяч гривень.

Студія аудіовізуальних мистецтв буде на базі найбільшого закладу позашкільної освіти нашого міста – Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Тут щорічно навчається понад дві тисячі дітей з різних мікрорайонів.

Олександра лише цього року почала відвідувати фотогурток. Дівчинка каже, завжди любила знімкувати на власний телефон, а от як це робити професійно – не знала. Відтак, почала шукати студію, де її навчать азам.

До слова, це єдиний безкоштовний фотогурток у Хмельницькому. Відтак, щороку кількість бажаючих навчатися лише зростає.

Проголосувати за цей проєкт можна до 30 листопада.