У Хмельницькому майже непритомний чоловік попросив поліцію про допомогу та перестав виходити на зв’язок

Потерпілого знайшли в траві неподалік від кладовища в мікрорайоні Ракове

333

У Хмельницькому чоловік патрульні поліцейські відшукали та надали допомогу чоловіку, котрий потрапив у халепу при загадкових обставинах. Про це повідомили в Управлінні патрульної поліції міста Хмельницького.

Подія сталася в ніч на друге грудня приблизно о 02:00. За попередніми даними до правоохоронців, з проханням про допомогу, зателефонував невідомий чоловік. При цьому, за словами поліцейських, по його голосу було чути, що його свідомість явно затуманена і цілком ймовірно, шо він може навіть знепритомніти та втратити можливість повторно вийти на зв’язок. При цьому потерпілий не вказав своє місцезнаходження, а згодом підозри правоохоронців підтвердились, оскільки не змогли повторно зв’язатися з ним.

Тоді, за допомогою усіх наявних у поліції інформаційно-пошукових баз службовцям вдалося вияснити дані про чоловіка та його родичів. Зв’язавшись з дружиною потерпілого вони встановили, що він може перебувати в районі кладовища, що в Ракове.

«Дружина повідомила, що орієнтовно він може перебувати поблизу кладовища в мікрорайоні Ракове. Тож два екіпажі патрульних вирушили туди. Після декількох хвилин прочісувати прилеглої  території виявили у траві чоловіка в напівпритомному стані», – розповіли в УПП.

Читайте також: На Хмельниччині поліція звертається до громадян про допомогу з упізнанням

Потерпілим виявився 25-річний місцевий житель. На момент свого порятунку він вже деякий час пролежав у непритомному стані, а коли правоохоронці почали з ним говорити, то він ледь міг їм відповідати.

Інспектори прийняли рішення доставити чоловіка службовим автомобілем назустріч «швидкій». Далі громадянина шпиталізували медики. Причину такої ситуації наразі не повідомляють.


Widget not in any sidebars