У Хмельницькому найближчим часом зросте вартість проїзду в громадському транспорті

Хмельничанам варто підготуватися до зростання цін на проїзд в громадському транспорті

1994

У Хмельницькому найближчим часом зросте ціна на проїзд у громадському транспорті. Про це повідомив в ефірі телепередачі “Сніданок з 1+1” заступник хмельницького голови Олександра Симчишина Микола Ваврищук.

За словами посадовця цього зараз вимагає ринок, котрий через пандемію коронавірусу опинився в дуже важких умовах. Якщо ціни не підвищити, то весь ринок пасажирських перевезень просто може дійти до абсолютного колапсу через значні збитки та майже повну відсутність прибутку.

“Це умова виживання на ринку. Зараз будуть розрахунки 9, 10 та 11 грн. Звичайно міська рада не розглядатиме таке сильне подорожчання, ми розглядаємо всі розрахунки. Будемо приймати рішення про збільшення вартості проїзду в пасажирському транспорті в лютому”, – заявив Микола Ваврищук.

Дивіться також: Наші журналісти порівняли ціни на продовольчому ринку в порівнянні із минулим роком

Варто зауважити, що така ситуація склалася не тільки в Хмельницькому, а й в ряді інших регіонів та обласних центрів України. При цьому наразі в Хмельницькому одні з найнижчих цін на проїзд у тролейбусах та маршрутках і навіть після підвищення вони все ж посідатимуть одну з найнижчих сходинок в державі.