У Хмельницькому навчають сучасними методами.

210

У Хмельницькому створюють сучасне освітнє середовище. Школярів зацікавлюють до навчання сматрбордом, простіше кажучи – величезним планшетом.   Техніку закупили ще в травні, а з вересня передали на баланс 10-м місцевим школам. Інтерактивна дошка розрахована для навчання абсолютно зі всіх предметів, з вільним доступом до Інтернету та тематичними роликами. Аби познайомитися з новинками наша знімальна група відвідала урок інформатики в одній зі шкіл міста.

Тема звичайна – подача нова. У 7-Б класі НВК №6 – урок інформатики. Тема – кодування. Мета вчителя за 45 хвилин донести якомога більше інформації. У цьому допомагає інтерактивна дошка. Завдяки смартборду школярів занурюють у історію азбуки Морзе. Двійкову систему кодування, яку винайшли багато років тому, використовують й досі.

Смартборд створений для спільної роботи вчителя та учня.  У програмному забезпеченні закладено більше ніж сотню інструментів та понад тисячу 3D анімації про мистецтво, історично важливі місця, біографічні дані тощо.

Учням такі уроки подобаються. Школярі звикли до сучасних технологій, бо в кожного дома є комп’ютер, планшет чи власний мобільний. Тому їм дивно, коли в школі намагаються навчати лише книгою.  Кажуть, нині світ змінився і інформацію простіше сприймати через живу картинку.

Вартість інтерактивної дошки – 140 тисяч гривень. Вона мобільна і за потребою мандрує різними класами. Хоч і одна на всю школу, але доступна кожному вчителю.

З наступного навчального року смартборди з’являться у всіх школах міста.