У Хмельницькому парку імені Чекмана почали капітальний ремонт колеса огляду

На відновлення конструкції знадобились чималі кошти

685

У парку імені Чекмана, що в обласному центрі, почали відновлювати колесо огляду, яке вже досить тривалий час не здійснювало жодного оберту.

На капітальний ремонт конструкції атракціону знадобилась чи мала сума грошей. Наразі компанія-підрядник має витратити мільйон гривень тільки на нові кабінки колеса. Відповідно, аби втілити мрію містян у реальність, керівництво міста повинне виділити відповідну суму у міському бюджеті.

Варто зазначити, що розмови про відновлення хмельницького колеса огляду останній раз лунали ще приблизна рік тому. Капітальний ремонт атракціону зазначався в ході обговорення пропозицій щодо проекту бюджету Хмельницького на 2020 рік. Тоді, згадує начальник управління ЖКГ, учасники дискусії прийшли до висновку, що на капітальний ремонт колеса огляду знадобиться 4,4 мільйони гривень.

І от лише зараз у парку імені Чекмана дійсно стало видно, що всі ці обговорення були не пустими звуками. До прикладу днями там почали приміряти на все ще не відремонтовану та заіржавілу конструкцію нові та сучасні кабінки. При цьому станом на сьогодні загальну вартість робіт оцінюють вже у дещо меншу суму – 3,8 мільйонів гривень. З цих коштів один мільйон гривень на нові кабінки вже виділено підряднику.

Наразі частково побачити, як приблизно виглядатиме оновлений атракціон можна на фотографії або ж у самому парку. Однак слід зазначити, що триватиме недовго, оскільки взимку нові кабінки заберуть на спеціальні склади, аби їх не пошкодили погодні умови чи п’яні вандали, котрі часто вилазять на атракціон вночі.

Читайте також: У Нетішині починають будувати великий міст

Планують закінчити ремонт наступного року. Для цього потрібно закласти у новий міський бюджет необхідну суму коштів. Тож мрія містян про те, аби піднятися над парком та побачити частину Хмельницького з висоти, поступово стає реальністю.