У Хмельницькому продовжать ремонтувати теплові мережі.

102

Майже п’ять десятків питань, частина яких стосувалася передачі комунальних приміщень в оренду для бізнесу. У Хмельницькому відбулося чергове засідання виконкому. Комітет надав кільком дітям статус постраждалих від воєнних дій. Також на наступній сесії депутати розглянуть питання затвердження екологічної мережі міста Хмельницького.

Серед багатьох питань на кшталт передачі в оренду приміщень для заняття бізнесом було одне бюджетне. Рішенням виконавчого комітету гімназії №2 повернули близько двох мільйонів гривень, котрі раніше були направлені на закупівлю комп’ютерної техніки.  Тепер кошти підуть на капітальний ремонт спортивного майданчика у навчальному закладі.

Управління екології на розгляд членам виконавчого комітету представило схему екологічної мережі міста. Її розробляли два роки.  Схема дозволить в подальшому зберегти існуючий ландшафт, аби місто не стало кам’яними джунглями. Такі схеми вже є у чотирьох містах країни.

На наступній сесії депутати розглянуть питання щодо  продовження фінансування інвестиційної програми  для «Хмельницьктеплокомуненерго». Вона стосується заміни мереж та обладнання на котельнях міста.