У Хмельницькому розпочався Всеукраїнський фестиваль «Зимові візерунки».

829

 «Зимові візерунки» у Хмельницькому. У палаці творчості розпочався всеукраїнський фестиваль танцю. Його проводять у 31 раз – за цей час у нашому місті побувало більше ніж 4 тисячі молодих артистів. Цього року на фестиваль приїхало одразу два зразкових колективи – із Донецька та Полтави. 

 «Зимові візерунки» знову гуртують талановитих дітей із усієї України. Це вже тридцять перший фестиваль, який започаткований задля вшанування памяті видатного хореографа Юрія Гурєєва. Саме він свого часу заснував «Зимові візерунки». Тепер справу продовжує його син. У перший день фестивалю ансамбль «Подолянчик» підготував премєру нового танцю – костюми для постановки дошивали в останній день.

 Серед гостей – зразкові колективи із різних куточків країни, адже фестиваль вже давно носить статус всеукраїнського. Цьогоріч до Хмельницького завітали гості із Донеччини. Колектив «Барви» на «Зимових візерунках» вперше.

 Із Білозерського Донецької області показати свої танцювальні номери приїхало 28 дітей. Як каже засновниця колективу, усі вони творчі та непосидючі.

 А це вже інший колектив – полтавчани. Ансамблю «Барви» лише 4 роки. Проте він вже має безліч нагород. На фестиваль діти приїхали неповним складом.

 Керівник ансамблю «Барви» десять років тому приїздив сюди, як учасник фестивалю. Тепер він в іншому статусі. Разом із дітьми підготував 5 номерів.

 Учасники колективів проживають у родинах учасників ансамблю «Подолянчик». Окрім концертної частини, для дітей підготували пізнавальну програму.

 Триватиме фестиваль три дні. У завершальний – 22 січня на гостей свята очікує концерт до Дня Соборності та показ історичного фільму.