У Хмельницькому страйкували водії швидких

64

За гідну роботу – гідну зарплатню. Із такими закликами на транспарантах головною вулицею міста крокують ті,  від кого щодня залежить наше з вами здоров’я та життя.

Зайнявши одну смугу руху, свої вимоги озвучують водії швидкої допомоги,розповыдають кореспонденти 33 каналу.

Без криків, шуму та лише у супроводі сирени швидкої кінцевою точкою для мітингарів стала обласна рада. Туди вони попрямували для того, аби владці врешті їх почули та взялися за те питання, що їм так болить.  Як зізнаються водії, таке знущання просто не сила терпіти.

 

У середньому, їхня заробітна плата становить 3600 грн. Олег за ці кошти працює ось уже 3 роки. Каже, прогодувати сім’ю із трьох дітей за цей мізер просто нереально, не беручи до уваги інші побутові витрати.

 

Їхня робоча зміна подекуди триває усю ніч і закінчується під ранок. Водії діляться, мало того, що отримують за свою надважливу роботу копійки, та ще й транспорт, на котрому мусять переправляти хворих, ледве тримається купи. Про це точно знає пан Сергій. Він за кермом швидкої ось уже 30 років.

 

Начальник департаменту охорони здоров’я каже, що про проблему знає, і обіцяє, що на черговому  засіданні, котре саме нині і відбувалося у стінах Обласної Ради, це питання підніматиметься на розгляд  депутатів.

 

Чи дочекаються  водії обіцяних виплат – наразі невідомо… Але усі працівники налаштовані рішуче, кажуть, якщо за місяць ситуація не зміниться, просто одного дня не вийдуть на роботу. Діляться, набридло сподіватися та годуватись обіцянками.