У Хмельницькому відкрилась громадська приймальня партії “ЗА МАЙБУТНЄ”: почують проблеми і відгукнуться на пропозиції

585

У Хмельницькому відкрито громадську приймальню партії “ЗА МАЙБУТНЄ”. У новоствореній приймальні, яка працюватиме на зразок “прозорого офісу”, можна буде одержати кваліфіковану консультацію.

“У нас буде прозора робота в зручному форматі. Сюди зможуть прийти жителі міста, виборці, поспілкуватися з нашими спеціалістами, проконсультуватися у наших юристів” , – каже голова обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Сергій Лабазюк.
На думку парламентаря, саме такі громадські приймальні – найкращий індикатор настроїв суспільства. У народного депутата вже є вагомий досвід щодо роботи громадських приймалень.

“Саме тут будуть формуватися ключові ідеї, завдання, щоб ми чітко розуміли, як завтра приймати рішення, які подавати законопроекти – саме за ініціативи людей”, – наголосив народний депутат.
Двері приймальні відчинені для кожного, хто має ідеї, які можуть посприяти розвитку громади. Партія “ЗА МАЙБУТНЄ” потребує думки небайдужих та ініціативних людей, які хочуть працювати задля розвитку рідного міста або села. Крім того, тут готові вислухати, підтримати, надати консультативну допомогу.

“Ми зрозуміли, що треба створити спільну приймальню, аби люди приходили з важливими ініціативами. Лише так зможемо систематизувати всі звернення, узагальнити проблеми та виробити чіткий план подальших дій”, – поділився своїми міркуваннями один із лідерів обласної організації “ЗА МАЙБУТНЄ” ХМЕЛЬНИЧЧИНА Віктор Бондар.

Приймальня працюватиме за адресою: вулиця Соборна, 34. Прийом відвідувачів проводитимуть двічі на тиждень у вівторок і четвер. Час прийому – з 10 до 16 години.
За цією ж адресою працює приймальня народного депутата України по 188 округу Сергія Лабазюка. У приймальні чекають на жителів 188 округу з 9 до 13 години.