У Хмельницькому закривають усе: коронавірус зробив нам мовчазний Великдень

На вихідні в обласному центрі не працюватиме нічого, крім аптек і лікарень

34251

На Великодні свята у Хмельницькому запроваджують більш суворі карантинні заходи, ніж зазвичай. Так вирішили на засіданні штабу ТЕБ і НС¸ повідомив міський голова Олександр Симчишин.

Аби містяни не спокушалися святами і не порушували умов карантину, на вихідні буде повністю скасовано роботу громадського транспорту. Отже, міський транспорт зупиниться в суботу, 18 квітня, о 17-й годині. Нічого не курсуватиме містом аж до 24-ї години понеділка. Тобто, фактично до ранку вівторка. З ранку 21 квітня транспорт відновить рух містом.

Єдиний виняток буде зроблено лише для медичних працівників. Їх доставлятимуть на роботу і з роботи.

Усі міські кладовища також будуть закриті на ці, пасхальні, вихідні – 19 і 20 квітня. Не буде на них доступу також і наступними вихідними – 25 і 26. Не варто намагатись туди проникнути. Хоча міські цвинтарі не скрізь мають огорожу, поблизу них чергуватимуть поліцейські. Прийти на цвинтар і пом’янути своїх рідних можна буде 6 червня.

У неділю, на Великдень, не працюватимуть також ніякі магазини та інші заклади торгівлі. Виняток буде зроблено лише для аптек і магазинів, які торгують медичним приладдям, а також автозаправних станцій.

Читайте також: COVID-19: кількість хворих в області

Міська влада просить хмельничан із розумінням поставитись до цих обмежувальних заходів. Ніхто на посягає на релігійні права і свободи громадян. Але в епоху, коли над усіма нависла спільна загроза, береженого, як кажуть і Бог береже. Лише від нас, усіх і кожного, залежить, чи зможемо ми зупинити розповсюдження вірусу, і як швидко зможемо це зробити.