У Хмельницькому з’явилася Алея вільних людей

54

Подяка військовим та створення рекреаційної зони. У Хмельницькому висадили Алею вільних людей. Це – всеукраїнська акція. Пройшла вона у 30 містах. Кожне обирало своє дерево. Хмельницький зупинився на сакурах. Понад два десятки молодих саджанців поселилися у парку Шевченка.

У рукавичках, з лопатами та заряджені ентузіазмом. У Хмельницькому понад два десятки волонтерів висадили Алею вільних людей. Це – всеукраїнська акція. До Дня захисника України вона пройшла у 30 містах.

Кожне з 30-ти міст обирало своє дерево. Хтось дуби, хтось клени, а Хмельницький зупинився на сакурах. Понад два десятки молодих саджанців поселилися у парку Шевченка.

Якщо усі сакури приймуться та виростуть, то вже через кілька років територія навколо пам’ятника Шевченка перетвориться на привабливу локацію. Її призначення, кажуть волонтери, у першу чергу, – рекреація, а ще – подяка українським захисникам.

Денис Карабань – волонтер. Сам зі сходу України. У 13 кілометрах від його домівки – російський кордон. Кордон, який боронять українські бійці. Вони захищають рубіж, втім потребують підтримки не лише у гарячій точці, а й у мирному Хмельницькому.

До Дня захисника у 30-ти містах України зорганізувалися волонтери. У кожному висадили дерева – де клени, де сакури, втім скрізь Алеї вільних людей – у пам’ять про загиблих і у подяку тим, хто боронить у незалежній Україні її незалежність.