У Хмельницькому з’явився інформаційно-туристичний центр

453

Мандри ще ближче. У Хмельницькому з’явився інформаційно-туристичний центр. Тепер в одному місці збиратимуть всі дані про туристичні мандрівки нашим краєм. Окрім цього, на території міста облаштують десяток електронних табло з інформацією про тури. Про екскурсії зможуть дізнатися не лише хмельничани, а й гості обласного центру, у тому числі закордонні. Туристичні відомості перекладуть на кілька мов світу.

Мандри ще ближче. У Хмельницькому з’явився інформаційно-туристичний центр. Тепер в одному місці збирають відомості про туристичні мандрівки нашим краєм.

Інформаційно-туристичний центр розмістять в окремому приміщенні. Це буде привабливий кіоск поблизу кінотеатру Шевченка. Окрім цього, на території міста облаштують десяток електронних табло з відомостями про тури.Інформація буде українською, англійською та польською мовами.

До прикладу, цукерки з хрону чи кропив’яний тортзапросто можуть стати гастрономічною родзинкою. Екскурсійною – квест фігурами Мазура.Тобто основним завданням новоствореного центру будерозробка турів, у першу чергу, Хмельницьким, випуск буклетів та сувенірної продукції, а це не лише футболки чи магніти з брендуванням міста, а й кошики з продуктами місцевого виробника.

А регіон нашдійсно унікальний. Маємо понад 3 тисячі пам’яток і багато туристичних локацій.Тепер про них можуть дізнатися не лише хмельничани, а й гості обласного центру, у тому числі закордонні. Туристичні відео, як один зі способів популяризації області, перекладають на кілька мов світу.

І це лише початок, каже Сергій Толстіхін. Ролик про Бакоту планують перекласти ще кількома мовами. Далі візьмуть за стародавній Меджибіж та Сатанів. А коли інформаційно-туристичний центр запрацює у повну, орієнтовно ближче до дня міста, зроблять проморолики про Самчики, Старокостянтинів та інші туристичні родзинки краю.