У Кабміні збільшили щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві на 11%

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

432

Кабмін України прийняв рішення про перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого. Про це інформує прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

Перерахування щомісячних страхових виплат зазначеній категорії громадян буде проводитись з 1 березня 2021 року із застосуванням коефіцієнта 1,11. Це дозволить збільшити розміри щомісячних страхових виплат для 3,6 тисяч подолян, які мають право на зазначені виплати. Про це повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський.

Щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві та їх родин, які фінансуються Фондом соціального страхування України, зростуть на 11%.

Проведення перерахунку вказаних страхових виплат Кабінет Міністрів затвердив на своєму засіданні 24 березня. Прийнятий проект постанови Мінсоцполітики розробило на виконання статті 37 Закону “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, він спрямований на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області здійснить перерахування страхових виплат для 3 604 осіб, з яких потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань – 3 340 осіб і членів їх родин – 264 особи.

Загалом по Україні індексацію страхових виплат проведуть для 200 тисяч осіб. Кошти для проведення зазначеного перерахунку було закладено в проект бюджету Фонду соціального страхування України, схвалений правлінням Фонду соціального страхування України.

Читайте також: В Україні середня пенсія може вирости до семи тисяч грн: новий план Кабміну

Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні. Нагадаємо, фінансування таких виплат здійснюється Фондом соціального страхування України у наступному місяці за попередній.