У кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка триває збір подарунків для дітей із сиротинців .

521

Іграшки, одяг, солодощі…. У кінотеатрі імені Тараса Шевченка триває збір подарунків для дітей із сиротинців. Щодня з п’ятої по сьому вечора тут чекають на благодійників. Нагадаю, стартувала акція разом із відкриттям ялинки й триватиме аж до дев’ятнадцятого січня. А поруч на ярмарку можна придбати спеціально розроблені новорічно-різдвяні листівки, гроші із них теж витратять на благодійництво.

Один із ось таких  магнітиків отримають благодійники, що долучаються до благочинного марафону у кінотеатрі імені Тараса Шевченка.

Іграшки, одяг, солодощі – тут приймають будь-яку допомогу, аби усім разом принести радість дітям із сиротинців.

Долучитися до добрих справ можна і в інший спосіб. На  алеї новорічно-різдвяного ярмарку розмістили скриню, в яку охочі кидають кошти. Та не просто так – купуючи теж спеціально розроблені листівки.

Відіслати листівку можна одразу на місці – кинувши до спеціальної поштової скриньки. А от гроші, зібрані за листівки підуть на придбання медичного обладнання для дитячої лікарні, тому можна й не обмежуватися п’ятнадцятьма гривнями за листівку.

Та й отримувачеві листівки буде приємно прочитати теплі слова із святковими привітаннями. Згадайте – коли востаннє Вам доставляли емоції поштою?