У Масівцях жителі організували збори через проблеми із електропостачанням

82

Без світла та із збитками. Саме так вже понад рік живуть люди на вулиці Лісовій у Масівцях. Усе через перепади напруги. Через такі стрибки із ладу виходить побутова техніка. Жителі  влаштували збори посеред вулиці – на них запросили і ремівців.

Надія Кучерук проживає на  вулиці Лісовій.Її морозильна камера виходила з ладу двічі. Тепер  стоїть порожня та  все одно несправна. Продукти жінка відвезла до дочки у Хмельницький. Жінка каже, постійно в оселі пропадає електрика.

Посеред вулиці зібрались понад три десятки людей. Усі вони скаржаться на  неякісне електропостачання. Кажуть, не раз звертались на гарячу лінію до ремівців по допомогу. Та проблеми із перепадом напруги тривають.

Жителі дзвонять до майстрів та пишуть листив різні інстанції. Кажуть, це найдовша вулиця у селі. Абонентів багато, а трансформатор вже застарів.

До людей приїхав керівник місцевої дільниці. Каже, проблему вивчив нещодавно, неполадки із трансформатором пообіцяв усунути. Інша причина замикань мережі  – у деревах.

Як каже сільський голова, частково розчистку дерев вже робили на вулиці. Однак не всі власники будинків із цим погодились.

Після зборів керівник РЕМу пообіцяв – на вулиці розпочнуть розчистку дерев. Та попросив допомогти і людей. Усі роботи планують завершити за півтора місяці.