У мікрорайоні Лезневе готується до відкриття перший дитячий садочок

Заклад буде розрахований на 150-160 вихованців

235

У мікрорайоні Лезневе міста Хельницького готується до відкриття заклад дошкільної освіти № 2 “Соколятко”. Про це повідомляє сайт Хмельницької міської ради.

Дитячий садочок розрахований на 150-160 вихованців із загальною площею приміщень 1500 м2. Усе це розташовано на ділянці 0,8 га.

Хмельницький міський голова Олег Симчишин зазначає, що для мікрорайону це справжнє свято, оскільки раніше в ньому ніколи не було свого закладу дошкільної освіти.

“Це новенький дитсадочок в Лезневе. Зовсім скоро відкриття і справжнє свято для мікрорайону. Дитсадка в Лезневе не було ніколи.

Це вже 5-й збудований або добудований дитсадок у місті за кілька останніх років!” – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Перший поверх вмістить у собі три групи, причому дві з них будуть облаштовані власними окремими входами. Також там розташовуватиметься кухня, підсобні приміщення, кабінет завідувачки і два ліфти: один – для маломобільних дітей, а другий – для подачі їжі.

Читайте також: Понад 30 мільйонів на «Соколятко». У Хмельницькому завершують будівництво нового дитячого садочка

На другому поверсі буде розташовано ще три групи з актовою залою, господарські кабінети, а також кабінети психолога та логопеда.

Територія дитячого садочку облаштована шістьома ігровими майданчиками для малюків та спортивним майданчиком зі штучним покриттям, яким користуватимуться як малі дітки, так і учні ЗОШ №13.