У навчальних закладах у розпалі вступна кампанія

160

Велика кількість охочих та збільшення державного замовлення на кілька десятків. Днями у Національній академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького стартувала вступна кампанія. Заклад приймає абітурієнтів, корті хочуть пов’язати своє життя із охороною державного кордону.

Софія  приїхала із  Волинської області. Каже, бути прикордонником хотіла з дитинства.  Тепер сподівається, що мрія здійсниться.

З тією ж метою до обласного центру приїхала Наталка із Івано-Франківщини. Дівчина вже багато років займається спортом і полюбляє стрільбу. Бал, котрий набрала при складанні зовнішнього незалежного оцінювання, на її думку дозволить стати військовою.

Спершу бажаючих на вступ реєструють, далі їх відправляють на медичний огляд. Щодня сюди приходить понад дві сотні вступників.

Поки абітурієнти знаходяться на території прикордонної академії, під її парканом чекають батьки. Пані Наталя із Києва  хвилюється. Вже друга її донька обрала саме силовий навчальний заклад. Старша захотіла стати правоохоронцем.

Цього року державне замовлення в академії збільшили до чотирьох сотень осіб. В минулому році на  двадцять п’ять чоловік було менше.