У селі Корчик завершують будівництво нової школи

269

Будівництво – на 30 років.  У селі Корчик Шепетівського району нарешті  закінчують зводити нову школу. У старій навчається сто дітей, приміщення там аварійне, тож педагоги побоюються за життя своє та учнів.  І недарма -одного разу приміщення уже обвалилось.

Будівництво – тривалістю у 30 років. У селі Корчик Шепетівського району нарешті поруч із старою школою добудовують нову. На території теперішнього навчального закладу була церква 17 ст.  У 1937 році її закрили, а з матеріалу звели клуб. Згодом там почали навчатись місцеві діти. Зараз зношеність будівлі – 85 відсотків, каже директор.

Будівництво школи розпочалось у 1992 році, проте декілька разів зупинялось через брак фінансування. Вчергове роботи активізувались у 2016-му та тривають дотепер. Потужність нових приміщень – 196 учнів. Дітей із Корчинського НВК – 100, решту планують довозити із навколишніх сіл.

Загальна кошторисна вартість об’єкту – понад 50 мільйонів гривень. З 2018 довгобуд фінансується із ДФРР та місцевого бюджету. Цього року на роботи планують виділити 1 мільйон 700 тисяч гривень. Шепетіський район – дотаційний, кажуть у райраді, тому за власні кошти придбали  лише частину необхідного обладнання.

Зараз будівельники  виконують оздоблювальні роботи, облаштування харчоблоку та спортивної зали. Готовність  об’єкту становить 73%. Приїхав подивитись на темпи робіт у Корчику міністр розвитку громад та територій.Після оглядин Олексій Чернишов взапевнив – восени сільські діти сядуть за парти вже у новій школі.

Підрядник планує подати декларацію про завершення робіт 25 серпня.