У Шепетівському районі орендар ставка жорстоко побив рибалку

Чоловік вибрався порибалити таємно, не маючи дозволу від орендатора

249

Шепетівський міськрайонний суд призначив дворічне покарання для чоловіка, який побив рибалку, що таємно вирішив поживитись рибою на орендованому ставку, йдеться у повідомленні прес-служби суду.

Цей злочин залишався непокараним упродовж двох років. Історія трапилась ще у вересні 2017 року. Рибалка вибрався на ставок, не маючи дозволу від орендаря, що взяв цю водойму у користування і, звісно, сплачував за неї орендну платню. Тож коли орендар побачив “підпільного рибалку”, то дуже розлютився.

Проте замість того, щоби викликати поліцію, або змусити чоловіка заплатити за риболовлю, розлючений орендар щосили ударив рибалку ногою в груди. Того удару вистачило, аби вкласти бідолаху у лікарняне ліжко надовго. Експертиза встановила, що чоловікові були нанесені тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, які спричинили у нього тривалий розлад здоров’я.

Читайте також: Моторошна знахідка на околиці Хмельницького: тіло чоловіка пролежало в лісі не один місяць

Звісно, потерпілий також порушив закон, однак спосіб покарання, до якого вдався орендар ставка, неспівставний із мірою його вини.

На суді орендар не визнав своєї вини та всіляко заперечував факт побиття. Однак суд визнав докази його вини достатніми та засудив чоловіка до дворічного терміну ув’язнення. Правда, Феміда дала йому відстрочку від відбування покарання – теж на 2 роки. Отже, якщо він протягом цього терміну не скоїть ніякого іншого криміналу, то покарання буде вважатись відбутим.

Проте вирок ще не набрав законної сили, і засуджений може його оскаржити в апеляційному суді.