У школі №18 пройшов «Урок з поліцейськими»

324

Замість шкільних аудиторій – вулиця, а замість учителів – патрульні. У школі №18 пройшов «Урок з поліцейськими». Це – всеукраїнський профілактичний захід, який триватиме майже до середини вересня. Його мета – після літніх канікул нагадати дітям та їх батькам про важливість дотримання правил дорожнього руху.

А сьогодні ще й учителі. Звичайний урок у вісімнадцятій школі перетворився у профілактичний захід. Замість шкільних аудиторій в учнів – вулиця, а замість педагогів – патрульні.

Це – всеукраїнський профілактичний захід, який триватиме майже до середини вересня. Його мета – після літніх канікул нагадати дітям про важливість дотримання ПДР.

Розпочали з теорії, а далі – до практики. У рамках уроку патрульні та діти влаштували акцію «Відповідальний пішохід».

До «хорошої роботи» залюбки долучився Ваня Максимов. Разом з однокласниками він розмалював практично усі пішохідні переходи поблизу школи. За допомогою спеціальних трафаретів діти закликали пішоходів перетинати дорогу без телефону та навушників, а велосипедистів – «через зебру» не переїжджати, а двоколісних перекочувати.

Завершився урок з поліцейськими традиційною екскурсією. Усім класом діти  досліджували поліцейське авто.

Такі ж профілактичні заходи патрульні проведуть і в інших школах міста. Уроки, до слова, будуть не тільки для дітей, а й для їх батьків.