У Теофіполі відсвяткували 30-ту річницю незалежності України

86

Теофіполь святкує 30-ту річниці Незалежності України. До святкувань тут готувались місяць. Місцеві майстрині втілювали великий задум: власними руками шили блакитно-жовтий стяг довжиною близько 30 метрів. Із вже готовим прапором у руках, 24 серпня, діти разом із бійцями ООС пройшлись вулицями міста.

Спільною молитвою мешканці Теофіпольської громади разом із владикою Павлом молилися за мир, благополуччя та спокій в Україні та просили у Бога міцного здоров’я на довгі роки.

У ході святкування також були відзначені грамотами та медалями за патріотизм, мужність та відвагу воїни, котрі захищають народ України на сході. Один з них – Олександр Ващук, розповідає, на передову попросився сам, адже почуття обов’язку перед Батьківщиною не залишало його.

Грамотами також нагородили місцевих спортсменів. Серед них Марія Лащук, вона багаторазова чемпіонка України з гирьового спорту. Марія каже, спочатку батькам не подобалось її захоплення, тож тренувалась вона потайки. Та побачивши азарт дівчини рідні згодом підтримали доньку.

Благодійний фонд Сергія Лабазюка “Ми поруч” також долучився до святкування. Найкращі жителі, матері загиблих в АТО воїнів та ті, хто зробили великий внесок у розвиток Теофіпольської громади були нагородженні подяками та цінними подарунками.

Після урочистостей на гостей очікували розваги та частування традиційними українськими стравами від старостинських округів. Тут і печене поросятко, і риба, а також борщ і пампушки. Гостей тут радо зустрічають із піснями

А також усі мали змогу навчитися українському народному танку “Картопля”.