У вівторок у Хмельницькому чекають Олега Винника: квитки “вовчиці” розкупили вже давно

Артист починає всеукраїнський тур саме з Хмельницького

1090

Хмельницькі “вовчиці”  нагулюють апетит, щоби якнайбільше насолодитися улюбленцем усіх жінок Олегом Винником. У Хмельницькому він буде вже у вівторок, 18 лютого.

Цього разу Винник обіцяє об’їздити всю Україну зі своєю новою програмою “Безумна любов”. Чому така дивна назва – ніхто не пояснив. Чи то у когось із українською не все гаразд, чи, навпаки, з російською? А можливо то такий вивірений маркетинговий хід, щоби відразу вкласти до ніг співака і україномовну, і російськомовну аудиторію.

Втім, Винник таких ходів не потребує. Він – єдиний з українських співаків, який своїми сольниками збирає стадіони. У свої “безумній любові” артист обіцяє представити шоу світового рівня – із надзвичайно якісним світлом та звуком. Втім, усе це не забиватиме на сцені і не ховатиме в тінь самого Олега. Обіцяють, що це буде шоу, в якому домінуватиме один артист.

“В Хмельницком уже все билеты проданы(“ – написала в коментарях до афіші співака, яку він опублікував в своєму Instagram котрась із шанувальниці Винника.

“То за тиждень всі продали і навіть додаткові”, – відповіла їй інша.

“Давайте на стадіон”, – запропонувала третя.

“У травні буде додатковий концерт” – втішив своїх шанувальниць співак.

Вартість квитків у театрі від 400 до 1200 гривень. Втім, яка вартість – усе давно продано, і “вовчиці” виють від нетерпіння.