У Волочиську відіграли виставу «Назар Стодоля».

375

Легендарний твір Тараса Шевченка у виконанні подільських артистів. У Волочиську відіграли виставу «Назар Стодоля». Непросту історію людських взаємин зі сцени розповіли актори Хмельницького театру імені Михайла Старицького.

Зала центру культури і дозвілля «Гармонія» переповнена. Тут  чекають на акторів обласного театру імені Михайла Старицького. Спеціально для глядачів Волочиська нині покажуть відому виставу Тараса Шевченка «Назар Стодоля».

Познайомитися ближче із творчістю Шевченка прийшла школярка Юля. Каже, –  твір «Назар Стодоля» поки що не вивчала. Сподівається буде цікаво і пізнавально.

«Назар Стодоля» –  легендарна п’єса Тараса Шевченка, що розповідає про кохання і зраду, взаємини між батьками і дітьми. Окрім цього, показує важку долю України. Дотепер твір Кобзаря не втрачає актуальності, – кажуть актори.

Артисти додають, мають на меті не просто відіграти п’єсу Шевченка, а донести її головний зміст – сила в коханні.

Завдяки влучно підібраним декораціям –  режисер Володимир Борисяк –  відтворив атмосферу минулих  часів і доповнив її музичною добіркою. Не обійшлося без корективів. Приміром, окрім звичних для п’єси героїв – додали ще роль Кобзаря, якої в оригіналі твору немає.

З виставою артисти приїхали на запрошення благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Це вже їх другий творчий візит до Волочиська.