У єдності – сила України.

450

У єдності – сила України. Напередодні Дня Соборності у Хмельницькій обласній науковій бібліотеці відбулася тематична зустріч. До заходу долучилися патріоти, волонтери, та військові із зони АТО.  Такі зустрічі для містян вже стали традиційними. Присутні мали можливість дізнатися про сучасні загрози цілісності країни.

19 січня у Хмельницькій обласній науковій бібліотеці розпочався цикл заходів, приурочених до Дня Соборності України. Захід був спрямований на національну  і громадянську свідомість присутніх. Також підіймалося актуальне питання сучасної єдності України.

99 років тому було проголошено Акт Злуки двох Народних Республік –  Української  та  Західноукраїнської. У ті дні головним гаслом для людей було «Схід і Захід разом». 22 січня традиційно по всій Україні будуть утворенні живі ланцюги, які символізують єдність нашого народу.

Долучилися до заходу школярі, волонтери, громадські  активісти, учасники антитерористичної операції. Вони намагаються вносити свою лепту до патріотичного виховання молоді.