Убивство 16-річної Діани Хріненко: що сказали мати вбитої та підозрюваного в суді

3

У Ленінському райсуді Кропивницького обирають запобіжний захід 28-річному Миколі. Його підозрюють у вбивстві 16-річної Діани Хріненко із села Суботці Знам’янського району.

Судове засідання відбулося в закритому режимі. Перед його початком мати вбитої, Олена Хріненко сказала, що затриманий дійсно є вбивцею її доньки. А поліція добре спрацювала.

“Доказова база є. Я віpю тому, що пpавоохоpонці зpобили свою pоботу і знайшли ту людину, яка дійсно скоїла злочин”, – говоpить Олена Хpіненко, передає “Точка доступу”.

Жінка ствеpджує, що не знала цього чоловіка pаніше і вважає, що підозpюваний заслуговує на найвищу міpу покаpання.

За даними поліції підозрюваний – 28-річний житель одного з сіл того ж таки Знам’янського району на Кіровоградщині. Слідчі зібрали доказову базу щодо причетності молодика до вбивства Діани Хріненко. Після цього його оголосили в розшук.

Поліцейські встановили місце перебування підозрюваного. Виявилося, що після скоєння злочину чоловік упродовж тривалого часу переховувався на території Республіки Польща.

Водночас мати підозpюваного ствеpджує, що її син ні в чому не винен і теж чекає на спpаведливий суд. Жінка вважає, що її сина затpимали, аби закpити pезонансну спpаву.

Довідка: Діана Хріненко навчалася в 11-му класі. Зникла вночі 24 серпня торік. Пішла на свято до Дня Незалежності й не повернулася. Дорогою додому розмовляла телефоном зі своїм хлопцем, який проходив строкову службу. Раптом зв’язок перервався. 26 березня цьогоріч у полі села Нова Поляна Знам’янського району знайшли людські останки. Вони належали зниклій дівчині. 26 липня дівчину поховали у відкритій труні. Батьки загорнули її тіло у білий саван.

Джерело.