Україна ніколи не стане країною без жінок

210

 

Через війну в Україні жінки разом із дітьми масово полишають країну. Однак це не означає, що Україна стане країною без жінок.
Про це в інтерв’ю німецькій газеті Die Zeit заявила перша леді Олена Зеленська.
– Україна ніколи не стане країною без жінок, бо жінки – найсміливіші істоти на планеті. Багато матерів поїхали, щоб урятувати своїх дітей. Але така ж кількість жінок борються на передовій як добровольці, обороняють міста, доглядають поранених і організовують гуманітарні конвої, – каже Олена Зеленська.
За її словами, навіть ті українки, які залишили рідні домівки, повернуться додому.

– Звичайно! Ми переможемо, і я впевнена, що українці повернуться, відновлять зруйновані російськими загарбниками міста та працюватимуть над відновленням економіки та інфраструктури, – продовжує вона.

Зеленська: Плачу, коли бачу у дворах могили з саморобними табличками “Мама і син”
Також перша леді описала справжню українську жінку, яка зараз бореться з викликами воєнного часу.
– Українська жінка понад 48 годин чекає на кордоні, щоб урятувати свою дитину. Українська жінка їде до Західної Європи, щоб організувати гумдопомогу для Маріуполя та Харкова. Українська жінка стає на службу у Збройних силах, бере рушницю та йде у бій. Але вона і та людина, яка плете маскувальні сітки, варить солдатам суп, працює в магазині й продовжує займатися бізнесом, щоб допомогти українській економіці, – підсумовує дружина президента.
З початку війни в Україні багато хто змушений був залишити рідні будинки і виїхати до західних регіонів або за кордон. Так вони рятували дітей від жахів воєнного часу. Але багато хто залишився, продовжуючи працювати або волонтерити.