Унікальну операцію виконали у Хмельницькому обласному онкологічному диспансері .

221

Унікальну операцію виконали у Хмельницькому обласному онкологічному диспансері . Проводили її  хірурги із Феофанії – однієї з кращих клінік країни. Відтепер  за допомогою нової методики, яку продемонстрували столичні хірурги, хворих на онкологічну патологію  оперуватимуть з мінімальним травматизмом.

Хмельниччина посідає 9 місце в Україні за кількістю хворих на рак прямої кишки. Щороку онкологи області реєструють близько пів тисячі нових випадків.  Аби зменшити травматизацію після видалення пухлин , у онкологічному диспансері вирішили оперувати по-новому.

Увесь цей рік хмельницькі онкологи переймали досвід у своїх колег із Феофанії.  Столичні гості якраз й провели першу унікальну  операцію. Яка до слова, пройшла досить успішно .

Василь Закрижевський додає , такі операції мають ряд переваг як для самого пацієнта так і для лікаря.

А ще дана методика дає змогу суттєво зекономити кошти медичного закладу, адже  значно менше хворих перебуватиме  в диспансері. Відтак й потреба в коштах  на ліжкомісце знизиться.  Хоча,  незважаючи на усі переваги,   такі  операції є надто складними, каже столичний гість.  Євген Мірошниченко не лише проводив  дане хірургічне втручання, але й навчання хмельницьких лікарів.

Загалом Хмельницька область –  одна з небагатьох, де запровадили таку методику лікування.  Наразі  подібні оперативні втручання проводять лише в найбільших містах України. Тому для нас це – неабияке досягнення.

Унікальну операцію провели безкоштовно. Усі витрати взяв  на себе  колектив онкологічного диспансеру.