Урок баскетболу в НВО №5

290

Точний пас, влучні кидки та любов до спорту. У НВО №5 пройшов урок баскетболу. Для учнів 4-5-х класів баскетбольну майстерність демонстрували хлопці з юнацької ліги та дівчата з вищої. Спершу вони показали школярам елементарні прийоми гри, а потім навіть провели символічний матч. Дітям баскетбольний майстер-клас сподобався. Учителям, до слова, також. Особливо до вподоби урок прийшовся директору школи. Він навіть одягнув фірмову футболку і побігав з м’ячем.

Ліза Водовоз – гравець жіночої команди Хмельниччини у вищій лізі. Баскетбол грає з самого дитинства, тож тому, що вміє, вирішила навчити й інших.

Точний пас, влучні кидки та любов до спорт, що об’єднує. Саме так пройшов урок баскетболу у НВО №5. Для учнів 4-5-х класів баскетбольну майстерність демонстрували хлопці з юнацької ліги та дівчата з вищої.

Тобто, такий майстер-клас, у першу чергу, покликаний знайти майбутніх баскетболістів, втім має ще одну ціль – залучення дітей до спорту.

Тож, баскетболісти припрошують до баскетболу. Спершу вони показали школярам елементарні прийоми гри, а потім навіть провели символічний матч, який, до слова, дітям дуже сподобався.

Мабуть, найбільше до вподоби урок прийшовся директору школи. Він не втримався. На робочий одяг педагог натяг фірмову футболку і разом з баскетболістами показав майстер-клас.

Такий формат уроку, переконаний педагог, – ефективний. Він значно більше зацікавлює дітей, аніж звичайний урок фізкультури.

Аби баскетбольний майстер-клас прямував до інших навчальних закладів, НВО №5 навіть започаткувало челендж «Баскетбол з директором» та викидає виклик першій гімназії.

Чи долучиться перша гімназія до челенджу та чи вдягне її директор баскетбольну футболку – дізнаємося вже наступного тижня, бо ж у вівторок до навчального закладу завітає свято баскетболу.