В “Енергоатомі” розповіли, коли будуть побудовані третій та четвертий енергоблоки ХАЕС

Наразі усі підготовчі заходи вже завершені, тож згодом розпочнеться будівництво

658

Станом на сьогодні усі підготовчі заходи перед добудовою третього та четвертого енергоблоків Хмельницької атомної електростанції вже завершені, тому попереду залишається тільки, власне, сам процес їхнього зведення. Про це вчора, 24 листопада, заявив виконувач обов’язків президента Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом” Петро Котин.

 

При цьому очільник “Енергоатому” зазначив, що зараз будівництво третього та четвертого енергоблоків ХАЕС не може розпочатися  через відсутність відповідного дозволу від Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України. Проте, як тільки цей дозвіл буде отримано, ніщо не перешкоджатиме початку робіт.

Поки цього ще не сталося, експерти з Мінекології мають провести відповідний аналіз та оцінити майбутній вплив на природу нових енергоблоків. При цьому Котин додав, що у НАЕК чекають цієї оцінки вже до кінця листопада.

Читайте також: Кабмін надав пріоритет будівництву нових енергоблоків ХАЕС

Ну, а вже після оцінювання можливого впливу на навколишнє середовище будівництво мають затвердити в українському парламенті.

“В “Енергоатомі” повністю готові побудувати два додаткові енергоблоки Хмельницької атомної електростанції”, — резюмував Котин.