В Хмельницькій обласній дитячій лікарні пацієнти отримують триразове харчування

903

В Хмельницькій обласній дитячій лікарні пацієнти отримують триразове харчування, яке є відповідним до встановлених норм. У розпорядку дітей є сніданок, обід та вечеря, у раціоні – м’ясні, рибні, молочні та овочеві страви. Чи достатньо в їжі поживних речовин та чи смачно готують?

Часто діти відмовляються від лікарняної їжі та просять батьків принести з дому смачненьке. В Хмельницькій обласній дитячій лікарні хочуть, аби діти харчувались правильно та хоча б в медзакладі не зловживали солодким. Аби покращити харчування в хірургічному відділенні навіть запросили нутріціологиню.

За словами директорки Хмельницької обласної дитячої лікарні, зараз дітей харчують за оновленими стандартами, які зазначені у МОЗ. Та зараз є нове бачення на харчування, а саме – нутриціологія. Якщо поради спеціаліста будуть вписуватись в бюджет – вони їх обов’язково дослухаються.

У закладі зазначають, меню, яке буде тестувати фахівець, не використовується  для всіх пацієнтів, оскільки в кожному відділенні є своєї особливості харчування та свої види дієтичних столів.

Разом з нутріціологинею головна лікарка спробували їжу з лікарняної їдальні. Кажуть, що їжа смачна дійсно смачна – як вдома.

Нутріціологиня зазначає, щоб оцінити їжу – треба спробувати все меню. З однієї страви нічого не зрозуміло, та й оцінувати лікарняне меню з його особливостями важко.