В освітянській комунальній власності поповнення

286

Із приватного в комунальний. На балансі департаменту освіти та науки з’явився ще один дитячий садочок. Заклад «Сонечко» раніше був відомчий та належав «Хмельницькобленерго». Два роки тому у міськраді вирішили його повернути. І вже з першого вересня 79 дошкільнят розпочали у ньому навчання.

З першого вересня дошкільний навчальний заклад  №55 «Сонечко» розпочав свою роботу. Щоправда, цього року його повернули у комунальну власність. Над цим у міськраді почали працювати ще два роки тому. З того часу вели перемовини. І от, нарешті, дошкільнята отримали відповідний комфорт, а батьки – економію коштів.

Нині заклад відвідує 79 дошкільнят, а загальна потужність – 120. Там працює чотири різновікові групи. Раніше батьки сплачували 1200 гривень за один місяць, тепер відвідування безкоштовне. Єдине, за шоплатять – 40 відсотків за харчування та додаткові освітні послуги за бажанням батьків. Такі нововведення здивували усіх.

Стан приміщення задовільний. Навчальні групи оснащенні усім необхідним. У закладі вистачає персоналу. Вже із наступного року з міського бюджету виділять кошти на ремонтні роботи прилеглої території і не тільки.