В поліцейських відділках краю з’явились ігрові куточки для дітей

505

В поліцейських відділках Хмельниччини з’явились ігрові куточки для дітей. Їх облаштували у кімнатах прийому громадян по всій області. На вигляд незатійливі дитячі зони, принесуть чимало користі, переконані поліцейські. Кажуть, такий незвичний підхід покликаний змалечку формувати позитивне ставлення до людей у погонах.

Ось такі незатійливі ігрові куточки тепер красуються у кожному відділенні поліції краю. Ними обладнані усі кімнати прийому громадян. Приміщення перепланували нещодавно. Кажуть, робили це з єдиною метою – змінити на краще ставлення до поліції серед підростаючого покоління. Бо, переконані, саме перше враження формує подальше ставлення дитини – і до правоохоронних органів в тому числі.

Граючись іграшками чи розфарбовуючи розмальовки, котрі закупили у достатній кількості, дитина абсолютно не звертатиме увагу на справи дорослих. А, отже, батьки швидко і безболісно для малечі зможуть вирішити свої питання. Це – факт, давно перевірений на практиці. Подібні ігрові зони давно функціонують у відділах ювенальної превенції. Тут працюють з дітьми, котрі, на думку правоохоронців, перебувають у зоні ризику – або як жертви, або як злочинці.