В Україні стартувала монетизація субсидій.

162

Або гроші на руки, або на спецкартку – для 22-х тисяч хмельничан  стартувала  монетизація субсидій. Ті, кому призначили допомогу до нового року, отримають живі гроші, ті хто оформився після 1 січня – відшкодування прийде на спеціальну картку. Звідти «Ощадбанк» самостійно переведе кошти на комунальні рахунки клієнта.  Таких субсидіантів у Хмельницькому трохи більше ніж 4 сотні. Загалом за лютий містяни отримають понад 32 мільйони державної допомоги.

Перші черги, перші збої – в Україні стартувала монетизація субсидій. Відповідальний за виплати Ощадбанк. Аби не створювати зайвого натовпу, субсидіантів розподілили на дві черги: перші – за електронним записом, другі – у загальному порядку.

Попри це незручності все ж виникли. Пані Леся записалася на 11 годину ранку. Однак, за півгодини очікування жінка так і не змогла отримати субсидію. Водночас, каже, що принцип монетизації їй подобається більше, аніж попередня система нарахування допомоги.

В «Ощадбанку» пояснюють, збій виник через перевантаження  системи. Мовляв, це явище тимчасове. Водночас, в управлінні соцзахисту кажуть, перебої дійсно є, однак не критичні.

Загалом за лютий хмельничани повинні отримати понад 32 мільйони державної допомоги. Під субсидіювання потрапило 22 тисячі жителів обласного центру.