В умовах карантину: що чекає на Хмельницький Різдвяний ярмарок у 2020 році

Наразі точна дата відкриття Різдвяного ярмарку 2020 у Хмельницькому невідома, однак траватиме він приблизно дві третини січня

699

Станом на сьогодні, 1 грудня 2020 року, в обласному центрі Хмельниччини продовжують підготовчі заходи для відкриття Різдвяного ярмарку та й взагалі – святкування новорічного та різдвяного періоду в цілому. Про це розповіло видання  “Є”.

Так, цього року, попри труднощі викликані пандемією коронавірусу, Різдвяному містечку та ярмарку в місті Хмельницькому все ж дали “зелене світло”. Щоправда з деякими “але”. Наприклад як міська ялинка, так і сам ярмарок, обійдуться без урочистого відкриття. До речі, ялинка була встановлена ще у листопаді, а зараз з обох її боків вже встановлені будиночки так званого святкового містечка.

Також найближчим часом планується встановити тематичні фотозони, різноманітні традиційні святкові ілюмінації та фудкорти, а також сувенірні лавки. Декілька тематичних фотозон буде встановлено прямо перед кінотеатром імені Тараса  Шевченка.

Як зазначалося вище, Різдвяний ярмарок у цьому році пройде не в штатному режимі, як у попередні роки. І це стосується не тільки відсутності урочистого відкриття, а й кількості будиночків. Їх буде 37, що 15 менше, ніж при зустрічі 2020 року. Таке рішення було прийнято задля збільшення відстані між будиночками та зменшення скупчення людей.

“Таким чином зможемо уникнути можливого скупчення людей, – зазначає начальниця управління торгівлі міськради Руслана Сідлецька. – Розташовані вони теж по-іншому. Будиночки більше не стоять один навпроти іншого. Спеціально розширена внутрішня площа, де будуть пересуватися люди”.

Наразі через відсутність офіційного відкриття в міськраді не кажуть, коли можна буде вважати, що ярмарок офіційно почав працювати, однак триватиме він приблизно до 20 січня.

Читайте також: Різдвяний Ярмарок у Хмельницькому: що вирішила місцева влада

При цьому на час його дії не заплановано жодних масових та урочистих заходів. Усі можливі майстеркласи чи тому подібне будуть проведені в режимі онлайн.

“Можливо, буде відзнятий онлайн-концерт до дня Миколая, онлайн-привітання святого Миколая, низка відео з притчами. Підготуємо і опублікуємо на наших сторінках майстер-класи, які стосуватимуться новорічної тематики. Ми розуміємо, що це не те, до чого ми звикли, але таким чином спробуємо хмельничанам допомогти відчути дух свята”, – каже начальник управління культури Артем Ромасюков.