В Управлінні СБУ у Хмельницькій області відновлює роботу Інформаційно-довідкова зала

1223

В Управлінні СБУ у Хмельницькій області відновлює роботу Інформаційно-довідкова зала, яка тимчасово не працювала у зв’язку із карантинними обмеженнями.

Тут можна ознайомитися з розсекреченими архівними документами Галузевого державного архіву СБ України в електронному форматі. Всі архівні документи та матеріали співробітниками держархіву СБУ були систематизовані та об’єднані в розділи: політичні репресії в Україні, діяльність ОУН-УПА, дисидентство, голодомор 1932-1933 і т.д. «Для забезпечення вільного доступу користувачів до електронного архіву інформаційно-довідкова зала обладнана комп`ютерною технікою, яка дозволяє працювати з базою, надає можливість роздруковувати копії документів та записувати їх на будь-які електронні носії.

Увазі відвідувачів також представлені друковані видання з розсекреченими матеріалами архівів СБУ, що були підготовлені та випущені за ініціативою СБУ. Користування залою безкоштовне, за бажанням відвідувачів, кваліфіковані співробітники архіву Управління допоможуть отримати наявну інформацію, а також, нададуть консультацію щодо продовження подальшого пошуку» – зазначає речник обласного Управління СБУ Людмила Рябчук. Зала працює для усіх бажаючих щодня з понеділка по п’ятницю з 11.00 до 17.00, крім вихідних та святкових днів.

Для узгодження часу відвідування та отримання консультацій звертайтесь в УСБУ у Хмельницькій області за адресою: м.Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 19.