В яку країну варто емігрувати?

16

В яку країну найкомфортніше переїжджати на нове місце проживання? Дослідження такого роду провела туристична компанія “Globehunters”, взявши в якості основних критеріїв такі сфери, як дорожнеча, якість життя, рівень зайнятості, безпеку і т. Д.

“Globehunters” склала рейтинг 34 з 36 розвинених країн-членів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), в яку входить і Ізраїль. У рейтингу не брали участь Туреччина і Люксембург. Десять критеріїв відбору виглядали так: дорожнеча, якість життя, середній дохід, рівень трудової зайнятості, охорона здоров’я, безпека, прийом іммігрантів і вартість виховання дітей. Кожен з цих критеріїв підрозділяється ще на ряд характеристик.

На превеликий жаль, Ізраїль в цьому рейтингу зайняв лише 33-е місце, випередивши лише Угорщину, що знаходиться на останньому місці в списку. Головна причина такого низького рейтингу – висока вартість життя. За дорожнечею наша країна займає 30-е місце – після Норвегії та Швейцарії. Другим негативним фактором, також не став сюрпризом, є безпека. Тут Ізраїль знаходиться на 32 місці. Серед позитивних факторів життя в Ізраїлі – висока тривалість життя (82,2). Тут Ізраїль займає 5-е місце.

Яка ж десятка країн, найбільш сприятливих для еміграції? Вона виглядає наступним чином: на 10-му місці – Норвегія, на 9-му – Нідерланди, на 8-му – Австралія, на 7-му – США, на 6-му місці – Швеція, на 5-му – Німеччина, на 4-м – Нова Зеландія, на 3-му – Канада, на 2-му – Австрія, на 1-му місці – Ісландія.

Джерело.