Вакцинація судових охоронців

107

COVID-вакцинація стартувала у теруправлінні Служби судової охорони. Разом із вартовими Феміди подбати про власне здоров’я вирішили судді та працівники апарату Хмельницького апеляційного суду. Загалом щеплення планується зробити усім співробітникам, які найбільше контактують із населенням, а потому і членам їх сімей.

Щеплення роблять у медичному пункті теруправління під пильним наглядом лікарів. До цього, кожного «добровольця» обстежили та зробили відповідні аналізи.

Це виключно добровільна справа, але разом із тим, це необхідний крок для тих, хто перебуває у зоні ризику, виконуючи свої професійні обов’язки діляться працівники суду.

І хоча жодне щеплення не дає стовідсоткової гарантії, що людина не підхопить вірус, але разом з тим, є гарантією, що людина перенесе захворювання у більш легкій формі. Кожному першопрохідцю розповідають, що за препарат їм цього дня вводять.

Судових охоронців, суддів та працівників апаратів вакцинуватимуть препаратом Астразенека, розробленим корейським фармацевтичним підприємством. Командування переконане, що щеплення дозволить створити колективний імунітет та подолати недугу.