Вчасне відкриття дільниць та дотримання карантинних вимог

255

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Вчасне відкриття дільниць та дотримання карантинних вимог. Так розпочався виборчий процес на Ярмолинеччині. А у Городоцькому районі були зафіксовані численні порушення. Зокрема, підкуп виборців.

З самого ранку біля місцевого будинку культури у Ярмолинцях людно. Аби зробити свій вибір та вплинути на долю країни, містяни почали сходитись ще о 7.30. Виборча дільниця розпочала свою роботу вчасно. Однією із перших віддала свій голос Марія Мартиненко. Каже, голосувала за зміни та краще майбутнє для дітей та онуків.

Голосування приходило із дотриманням карантинних вимог – температурний скринінг,  паспорт демонстрували при вході, кожен у масці і з власною ручкою. Щоправда, без дотримання соціальної дистанції. Вчасно запрацювали дільниці і в Городоцькому районі. Однак явка зранку низька.

А ось у самому Городку містяни голосують досить активно.

Біля більшості дільниць чергують волонтери. Вони проводять всенародне опитування.  В анкеті – 5 питань від президента. Однак відповідає на них кожен третій.

Вибори проходять в межах законодавства, на жодній із дільниць порушень не було. А ось поза їх межами – прямий підкуп виборців. Напередодні представники однієї із політичних сил роздавали кошти пайовикам одного із місцевих господарств. Люди обурені, їх фактично змушують голосувати проти своєї волі.

Відтак в демократичність тут не дуже вірять. Та все ж сподіваються, що більшість проголосує не за гроші та гречку, а по совісті . І вже скоро жителі Городоччини відчують зміни на краще.