Відтепер у Хмельницькому «Life Центр»

505

Життя: одне за раз. 9-го листопада у Хмельницькому відкривають центр допомоги жінкам «Life Центр». Це вже четвертий острівець надії, що з’являється під егідою ГО «Збережи Життя Інтернешнл» в Україні. Попередньо такі ж центри почали діяти у Чернівцях,  Луцьку та Запоріжжі.

У Чернівцях центр допомоги жінкам «Life Центр» запрацював лишень два роки тому, щоправда вже врятував не одне життя.

За два роки такі ж центри запрацювали у Луцьку та Запоріжжі. Волонтери кожного з них допомагають жінкам, дітям та сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Найважливіше, каже пані Міла, – це сім’я, де щасливе материнство займає пріоритетне місце.

Діяльність усіх «Life Центрів» умовно можна розділити на кілька програм. Перша – для майбутніх мам «Вчись та заробляй», друга – подолання постабортного синдрому.

Ще одна програма – «Ниточки надії» – для тих, хто пережив трагедію передчасної втрати дитини та остання – реабілітація жертв домашнього насилля. Окрім того, волонтери ГО «Збережи Життя Інтернешнл» працюють зі студентами у форматі ток-шоу. Усе, до слова, безоплатно.

Повноцінно хмельницький «Life Центр» запрацює з 9-го листопада. Наразі місцевий острівець допомоги налічує 11 волонтерів, котрі попередньо пройшли курс підготовки та вдало склали іспит, а тепер готові допомагати людям.

Окрім того, є ще два «плюси». Перший – центр допомоги оселився у самісінькому середмістті та найважливіше – кожному, хто звертатиметься, тутешні волонтери гарантують конфіденційність.