Виконавча служба звітує за перший квартал роботи

256

Понад 15 тисяч виконавчих документів та майже 87 мільйонів стягнень. Виконавча служба Хмельниччини підбила підсумки за перший квартал роботи. Так, за січень-березень державні виконавці стягнули 43 мільйони аліментів. Це – майже на 8 мільйонів більше, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року. Також за три місяці виконавці області реалізували майже 90 лотів, це – рухоме, нерухоме майно та земельні ділянки, на суму понад 10 мільйонів гривень.

Реалізація арештованого майна, стягнення аліментів на користь дітей та стягнення до бюджету чи державних цільових фондів. Це – лише верхівка айсбергу. Роботи у державних виконавців значно більше. Про це свідчить і звіт, у якому виконавча служба Хмельниччини підбила підсумки діяльності за перший квартал поточного року.

За три місяці поточного року державні виконавці реалізували понад 15 тисяч виконавчих документів. Це – майже 87 мільйонів стягнень.

За січень-березень поточного року державні виконавці стягнули 43 мільйони аліментів на користь понад 10 тисяч дітей. Це – майже на 8 мільйонів більше, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року.

Окрім цього, виконавча служба Хмельниччини за січень – березень реалізувала понад два десятки виконавчих документів зі стягнення заборгованості з зарплатні. Це – майже 300 тисяч гривень.

Також за три місяці державні виконавці реалізували майже 90 лотів, це – рухоме, нерухоме майно та земельні ділянки, на суму понад 10 мільйонів гривень. По суті, зроблено чимало, втім попереду роботи ще більше.