Віолета Лабазюк показала переповнені склади медзасобів, котрими “не можуть скористатися”

У Хмельницькій області медичні заклади не можуть скористатися медичними засобами, склади який наразі переповнені

389

На Хмельниччині ряд медичних закладів області продовжує відчувати постійну потребу в багатьох медичних засобах в той час, коли склади з ними заповнені ще з минулого року. Про це розповіла на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк.

При цьому у своєму дописі посадовиця опублікувала фотографію з обласної бази спеціального медичного постачання, на якій видно велику кількість необхідних індивідуальних засобів для медичних працівників. За словами Віолети Лабазюк 20 мільйонів гривень на цей товар були виділені з обласного бюджету ще в березні минулого року, а згодом усе необхідне закупили.  Однак медичні заклади області продовжують працювати в умовах систематичних перебоїв з постачанням.

“В продовження шквалу звернень від закладів охорони здоров‘я, щодо забезпечення закладів охорони здоров‘я всієї області захисними засобами, масками, костюмами для працівників в період пандемії.

Отже, вчора в рамках робочого візиту до одного з закладів комунальної  власності Хмельницької обласної ради, на обласну базу спеціального медичного постачання, мною був виявлений факт, що все ж за кошти обласного бюджету, що були виділені ще на початку пандемії (в березні 20-го року) (до речі за які так і не прозвітовано перед депутатами на профільній комісії), в розмірі 20 млн гривень, департаментом охорони здоров‘я  ОДА було організовано закупку необхідного захисного оснащення! Але!!!

На жаль, так і не налагоджено комунікацію з керівниками закладів охорони здоров‘я по всій області по забезпеченню  цим захисним устаткуванням ! ? !

І, Факт на фото: склади забиті, але ті, цього потребують не мають змоги скористатись! Бо спрацьовує людський фактор!”, — написала на своїй сторінці Віолета Лабазюк.

Дивіться також: Голова обласної ради Віолета Лабазюк завітала із робочим візитом у село Новоставці Теофіпольського району