Візуальна історія Хмельницького

162

6 травня на офіційному сайті Хмельницької міської ради у Фейсбук відбулася онлайн презентація інтерактивного веб-додатку “Візуальна історія Хмельницького”.  Користувачі зможуть простежити понад 200 років історії міста, дізнатися про зруйновані памятки, і навіть подивитися на їх фото. Хто допомагав у розробці та чим корисний такий додаток?

Інтерактивний веб-додаток “Візуальна історія Хмельницького” розроблено із допомогою інтернет видання ТЕКСТИ в межах проєкту “Ініціатива з розвитку аналітичних центрів”. Додаток дасть можливість отримати актуальну інформацію про розвиток міста.

На візуалізації позначені всі історичні будівлі міста, а їх  понад 2000. Про пам’ятки історії та архітектури можна дізнатися з описів, у яких також присутні фото. “Візуальна історія Хмельницького” створена на основі відкритих даних, які оприлюднені на Геопорталі Хмельницької міської ради.

Завдяки розробленому вебзастосунку мешканці та гості зможуть простежити як змінювалось місто та розростались його межі. Візуалізація може стати майданчиком для пам’яткоохоронного та краєзнавчого руху, який дозволить дізнатися та навіть уявити складну історію міста.

Веб-додаток “Візуальна історія Хмельницького” розробляли 3 місяці, тепер його можна  знайти на офіційному сайті Хмельницької міської ради в розділі “Туристу”.