Вогонь – не іграшка: на Полонщині через дитячі пустощі загинуло 8-місячне немовля

153

На Полонщині через дитячі пустощі загинуло 8-місячне немовля. Трагедія сталася в Новоселиці у суботу. Вогонь запримітили сусіди й одразу викликали рятувальників. Самі тим часом також не бездіяли, адже знати в цій оселі живе багатодітна родина, в якій виховується 4 дітей. Старшого хлопчика вдома тоді не було – разом із матір’ю він пішов до магазину. Його сестричок – дівчаток 2-х, 4-х років селянам вдалось врятувати з вогню, а, от 8-місячну найменшу, з палаючого обійстю вже діставали пожежники.

Пан Сергій на згарищі опинився першим. Каже, лише запримітив вогонь – одразу кинувся до хати ,адже, знав – там можуть бути діти. Спершу спробував зайти через двері – не вийшло – усе обійстя було у диму. Тож, вирішив лізти вікнами.

Чоловік каже, як тільки дим почав розсіюватися – через відчинені вікна, знову спробував зайти до оселі. Спроба видалась вдалою, утім, на жаль, не до кінця.

У результаті з палаючого будинку селяни винесли двох старших дівчаток. Їх 8-місячну сестричку – вже бездиханну – дістали рятувальники.

Причина пожежі – банальна. Рятувальники кажуть, дівчатка бавились з вогнем. Діти залишились без догляду – тож робили, що забажається. Мати залишила їх зачиненими, а сама зі старшим сином пішла в магазин. У старостаті про родину багато розповісти не можуть, адже в селі вони з’явилися лише рік тому.

Світлана Рибій наголошує, за родиною стежили пильно. До них постійно навідувались – контролювали. На жаль, цього разу не вийшло. Рятувальники вкотре звертаються до батьків із проханням не залишати малечу без нагляду, адже, така бездумність родителів може призвести до справжньої трагедії.