Всесвітній день дитини: як відзначають у Хмельницькому?

76

Братерство, взаєморозуміння та благополуччя. Щорічно, 20-го листопада у світі відзначають день дитини. Мета– захист прав дітей на всій планеті. У Хмельницькому  про дітей з кризових сімейдбають у благодійному фонді «Карітас». Напередодні всесвітнього дня соціальні працівники організації розповіли про нелегку, але дуже потрібну співпрацю.

Захистити права дітей та забезпечити благополуччя кожному. Щорічно, 20-го листопада відзначають Всесвітній день дитини. У Хмельницькому  про дітей з кризових сімей дбають у благодійному фонді «Карітас».

Серед підопічних Карітасу – діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. Дбають працівники про дітей атовців, сиріт та дітей з інвалідністю. Не обділяють увагою і сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Допомога і справді суттєва, втім, кажуть працівники Карітасу, самі б не впоралися. Охопити всіх дітей, які потребують підтримки, практично нереально. Як би не старалися у фонді, та без надійного плеча хмельничан, допомогти усім не в змозі.

Стати благодійником може кожен. Дітям потрібна і психологічна, і матеріальна підтримка. Іграшки чи одяг, які вже не потрібні вдома, можуть комусь знадобитися. Є можливість долучатися і фінансово.

Як будуть долучатися хмельничани, кажуть у Карітасі, – неважливо. Головне, щоб не залишалися байдужими. Чужої біди, як і чужих дітей не буває. Є складні життєві обставини, подолати які легше разом.