Вирішуйте самі: в Україні можуть повернутися до адаптивного карантину

101

Локдаун чи свобода – вирішуватимуть на місцях. В уряді заговорили про повернення до адаптивного карантину. Наразі про права, які нададуть громадам не повідомляють. Кажуть, поки лишень вивчають ситуацію з коронавірусом в регіонах. Влада обласного центру не приховує, що в Кабміні зрештою таки приймуть правильне рішення і введуть адаптивний карантин, адже, як і відмічали раніше, від чергового локдауну Хмельницький зазнав хіба що економічних збитків.

Хмельницькому локдаун не потрібен. Такий посил влада обласного центру неодноразово намагалась донести до уряду. Звернення на центр результатів, на жаль, не дали. В результаті ефекту від посилення карантинних обмежень – жодного.

В уряді натомість запевняють, локдаун свою користь приніс. На нараді у Президента прем’єр заявив, показники за кількістю хворих, госпіталізованих та тих, хто одужав, свідчать – посилений карантин з 8 до 24 січня був ефективним заходом. Разом із тим Денис Шмигаль почав говорити про відновлення так званого адаптивного карантину.

В міській раді таку новину сприйняли на «ура». Адже давно просили право вирішувати – закриватись чи працювати – віддати місцевим радам.

Наразі з формою адаптивного карантину в Уряді ще не визначились. Тож, чи, вдовольнить зрештою рішення з центру місто – ще не відомо.

В міській раді озвучують свою ідеальну форму. Переконують, якщо її буде прийнято, стримувати хворобу стане і легше й дешевше.


Widget not in any sidebars