«ЯБЛУНЕВИЙ САД» запрошує !

1269

Серед чарівної подільської природи, у селі Жилинці  Ярмолинецького району, розкинувся санаторій-профілакторій «Яблуневий сад» — заклад оздоровлення та відпочинку, власником якого є АТ «Хмельницькобленерго».

Проживання тут — у номерах готельного комплексу з усіма зручностями.

Рівень закладу підтверджений акредитаційним сертифікатом першої категорії та сертифікатами відповідності.

  До лікувально-оздоровчих процедур закладу належать:

– апаратна фізіотерапія широкої профілактичної та лікувальної спрямованості;

– різноманітні лікувальні душі та ванни;

– мануальний, апаратний масаж;

– грязелікування;

– лікувальна фізкультура.

Окрім цього, як запевняють медики, соляна кімната — ще й найкращий спосіб лікування шкірних захворювань та профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій. Тож якщо періодично її відвідувати — ніякі хвороби не страшні.

«Рівень ресторану!» — це про харчування у «Яблуневому саду». Особливого шарму місцевій кухні додає власна міні-пекарня з її духмяним хлібом та оригінальними кондитерськими виробами.

Та, звісно ж, у санаторії не смаколиками єдиними і не лише процедурами лікують та оздоровлюють. Для активного дозвілля тут є новий сучасний стадіон, волейбольний та баскетбольний майданчики, а ще — галявина тренажерів, критий плавальний басейн, танцпол.

Головне ж у «Яблуневому саду»  кваліфікований, чуйний персонал. Завдяки йому оздоровниця отримала безліч вдячних відгуків та зажила слави однієї з найкращих не лише на Хмельниччині, але й далеко за її межами.

Використовуючи накопичені медичні знання та багаторічний досвід, фахівці закладу максимально швидко і якісно підберуть для вас ефективну терапію.

 А якщо у Вас виникне потреба просто (без медичного супроводу) винайняти тут на певний термін зручний готельний номер, — без проблем! Бажаєте організувати та ефективно провести нараду, семінар або ж тренінг? Детальна інформація — за телефоном: 097-073-9867.