Як навчаються судові охоронці Хмельниччини?

72

Вони там, де високий градус небезпеки. Судові охоронці повинні працювати, як єдиний кулак, бо ж від цього залежить життя і здоров’я учасників судового процесу. Аби довести свої дії до автоматизму, вони продовжують відточувати свою майстерність.

Навчання судових охоронців тривають. Цього разу вони спільно з Національною гвардією відточували навики на базі міськрайонного суду. Далі ще одне випробування на міцність пройшло у Городку. Там, за легендою бунтували невдоволені рішенням судді. Чоловіків затримали і передали у руки правоохоронців. Командування тим часом спостерігало і вказувало на помилки.

А от у Ярмолинцях судовим охоронцям довелося працювати пліч-о-пліч із вогнеборцями. За легендою тактичних навчань там горів суд, а один із працівників не міг вибратися із приміщення. Обидві сторони спрацювали злагоджено.

На базі Ярмолинецького суду спецпризначенці відпрацювали і сценарії протидії масовим заворушенням. Вони утворили щільний ланцюг і не дали мітингарям прорватися до приміщення.

На цьому навчання судових охоронців не завершуються. Вони добре розуміють, що без щоденних та часто виснажливих тренувань захистити суд не вдасться.


Widget not in any sidebars