Як проходять вибори у Дунаївцях?

586

На Дунаєвеччині станом на 12 годину значних порушень на дільницях не виявили. Особливо свідоме – сільське населення. Для них взяти участь у виборах – сумлінний обов’язок. Як проходить голосування в околицях?

Село Ганівка біля Дунаєвець. Тут трохи більше, як 400 виборців. Зранку на дільниці – порожньо. Як кажуть місцеві, спочатку йдуть до церкви, а згодом – обирати депутатів. Пан Володимир каже, прокинувся сьогодні раніше, бо день особливий. На голосування ходить постійно.

Членам комісії видали маски та рукавички, при вході – стоїть антисептик. Голова комісії, каже – забезпечені усім необхідним для безпечної роботи.

У членів ДВК, які несли скриньки у село, виникли труднощі із одяганням захисного костюма. Щитки, кажуть , ненадійні.

Пан Юрій – досвідчений учасник виборчого процесу. Із захисного спорядження обрав лише маску. А от в костюмі працювати, каже, незручно.

Ті, хто проводить опитування президента, завітали на дільницю згодом. Потім папероваскринька уже стояла на вулиці. А от у самих Дунаївцях вибори проходять трохи жвавіше. Зранку тут незначна черга до дільниці. Коронавірус не налякав свідомих зробити свій вибір.

До 11 години тут проголосувало більше як 80 людей, вдома -15. Тим, хто забув ручку – видають на дільниці.