Ювілейний турнір з футболу відбувся в Пирогівцях .

601

В селі Пирогівці цими вихідними відбувся десятий за ліком футбольний турнір пам’яті загиблому в Афганістані Олександру Батурку. Цього року участь у змаганнях взяли 18-ть команд із сіл всього Хмельницького району. У фінальному поєдинку зійшлися команди із сіл Пирогівці та Грузевиці.

Погода спорту не завада. Попри проливний дощ та досить низьку температуру повітря, на футбольному полі  гравці команд сіл Пирогівці та Гурузевиця продемонстрували всі вміння та навички  гри мільйонів. Грали спортсмени фінальний поєдинок турніру, присвяченого пам’яті загиблому афганцю Олександру Батурку.

Десятий за ліком турнір цього року  зібрав 18-команд із всього Хмельницького району. Як зізнаються у спілці ветеранів Афганістану, кожного року він набирає все більшої популярності у місцевих спортсменів. Це говорить про те, що молодь цікавиться та любить займатися спортом.

Саме популяризація та підтримка молоді у спортивних починаннях завжди є пріоритетним напрямком в роботі народного депутата України Сергія Лабазюка. Вже третій рік поспіль фонд народного обранця є головним спонсором проведення цього турніру. Кожного року фіналістам вручають грамоти та цінні подарунки.

Загалом гра була на рівних, але майстерність та більшу злагодженість у грі продемонстрували футболісти Пирогівець, які у підсумку і перемогли, зайнявши переш місце. Їх суперники збірна з Грузевиці – відповідно посіла друге місце.

Хлопці обох команд переконують, наступного року також обов’язково братимуть участь у турнірі. Тим паче, коли є така гарна підтримка цих спортивних змагань.